O nás

Jsme malá rodinná firma, zabývající se pískováním skla a jiných materiálů. Nabízíme pískování různých motivů na sklo, keramiku i kov. Vytvoříme pro vás originální dárek, který můžete věnovat svým blízkým nebo obchodním partnerům. Na zvolený povrch či předmět pro vás napískujeme logo firmy, oddílu, městský znak či text nebo věnování. Motivy pískujeme dle vašeho přání nebo vaší předlohy. Poradíme vám s výběrem skla nebo materiálu a zašleme vám náhled vybraného druhu. Je možné pískovat i na materiál, který nám dodáte.

Pískujeme sklenice na vodu, skleničky na víno, sklenky na whisky, sklenice a půlitry na pivo, sklo na destiláty i skleněná či plechová štamprlata. Vyrobíme pro vás dárek nebo dárkové balení. V případě, že to technické možnosti dovolí, tak vyhovíme fantazii každého zákazníka. V minulosti jsme pískovali i na kojenecké lahve či zavařovací sklenice a další předměty a nádoby.

Spolupracujeme s firmou zabývající se broušením skla. Broušený Český křišťál v kombinaci s pískovaným textem, motivem nebo logem firmy zabalený v luxusním dárkovém balení je originálním dárkem, který každého potěší. Vyrábíme dárky ušité na míru pro muže i ženy.

Kontaktujte nás pro nabídku skla, cenovou nabídku nebo se na nás obraťte s jakýmkoliv přáním nebo dotazem.

Pískování je mechanické opracování povrchu materiálu proudem vzduchu a jemným korundovým pískem, proto je pískovaný motiv zcela nesmyvatelný a zdravotně nezávadný. Pískované motivy lze dobarvit několika barevnými odstíny ve světlých tónech, dojde tak ke zvýraznění motivu a zároveň efekt pískování zůstane zachován.